Kontakta oss

Ring, maila, skriv på Facebook eller kom helt enkelt över på en fika.

 

Vi finns på Gustavslundsvägen 133,

167 51 Bromma (Alviks strand).
Telefon vxl. 08-121 05 900.

E-post: info@jkrs.se

Vill du veta mer om våra tjänster och hur vi kan hjälpa dig? Slå en signal eller fyll i formuläret nedan så hör vi av oss!

 

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

VD

Robin Söderström

Tel: 075-760 30 47

robin.soderstrom@jkrs.se

ViceVD/HR
Moa Axelsson

Tel: 075-760 30 40

moa.axelsson@jkrs.se

Rekryteringsansvarig
Adis Redzic

Tel: 075- 760 34 01

adis.redzic@jkrs.se

Säljchef
William Sandberg

Tel: 075- 760 34 11

william.sandberg@jkrs.se

Kund- & marknadsansvarig
Birgitta Niemiaho

Tel: 075-760 34 00

birgitta.niemiaho@jkrs.se

Team Manager
Matilda Lindblom

Tel: 075-760 30 41

matilda@lindblom@jkrs.se

Client Managers

Göran Lind

Tel: 075-760 34 03

goran.lind@jkrs.se

 

Magnus Johansson

Tel: 075-760 34 06

magnus.johansson@jkrs.se

 

Lars Höglander

Tel: 075-760 34 13

lars.hoglander@jkrs.se

 

Pierre Lundblad

Tel: 075-760 30 50

pierre.lundblad@jkrs.se

 

Gustavslundsvägen 133, 115 41 Stockholm

Telefon: 08-121 05 900.

E-post: info@jkrs.se