Kontakta oss

Ring, maila, skriv på Facebook eller kom helt enkelt över på en fika.

 

Vi finns på Gustavslundsvägen 133,

167 51 Bromma (Alviks strand).
Telefon vxl. 08-121 05 900.

E-post: info@jkrs.se

Vill du veta mer om våra tjänster och hur vi kan hjälpa dig? Slå oss en signal eller fyll i formuläret nedan så hör vi av oss!

 

Överföring pågår....

The server encountered an error.

Formulär mottagen, vi kontaktar dig så fort vi kan.

VD

Robin Söderström

Tel: 075-760 30 47

robin.soderstrom@jkrs.se

ViceVD/HR
Moa Axelsson

Tel: 075-760 30 40

moa.axelsson@jkrs.se

Rekryteringsansvarig
Moa Axelsson

Tel: 075- 760 30 40

jobb@jkrs.se

Säljchef
William Sandberg

Tel: 075- 760 34 11

william.sandberg@jkrs.se

Kund- & marknadsansvarig
Birgitta Niemiaho

Tel: 075-760 34 00

birgitta.niemiaho@jkrs.se

Client Managers

Magnus Johansson

Tel: 075-760 34 06

magnus.johansson@jkrs.se

Göran Lind

Tel: 075-760 34 03

goran.lind@jkrs.se

Pierre Lundblad

Tel: 075-760 30 50

pierre.lundblad@jkrs.se

Claes Skog

Tel: 075-760 30 52

claes.skog@jkrs.se

Fredrik Lingvall

Tel: 075-760 30 41

fredrik.lingvall@jkrs.se

Gustavslundsvägen 133, 115 41 Stockholm

Telefon: 08-121 05 900.

E-post: info@jkrs.se