Kontakta oss

Vill du veta mer om våra tjänster och hur vi kan hjälpa dig?
Ring eller maila oss direkt eller använd kontaktformuläret nedan.

 

Vi finns på Gustavslundsvägen 133,

167 51 Bromma (Alviks strand).
Telefon till våra medarbetare ring vxl. 08-121 05 900

E-post: info@jkrs.se, vid fakturafrågor maila ekonomi@jkrs.se

 

Överföring pågår....

The server encountered an error.

Formulär mottagen, vi kontaktar dig så fort vi kan.

Robin Söderström

VD

robin.soderstrom@jkrs.se

Fredrik Lingvall

Säljkonsult

fredrik.lingvall@jkrs.se

Mattias Bredberg

Säljkonsult

mattias.bredberg@jkrs.se

Pierre Lundblad

Säljkonsult/Teamledare

pierre.lundblad@jkrs.se

Göran Lind

Säljkonsult

goran.lind@jkrs.se

Natalie Alenheim

Säljkonsult

natalie.alenheim@jkrs.se

Magnus Johansson

Säljkonsult/Teamledare

magnus.johansson@jkrs.se

Claes Skog

Säljkonsult

claes.skog@jkrs.se

Josefin Bergström

Säljkonsult

josefin.bergstrom@jkrs.se

Nicole Gjärling

Säljkonsult

nicole.gjarling@jkrs.se

Birgitta Niemiaho

Kund/marknadsansvarig

birgitta.niemiaho@jkrs.se

Gustavslundsvägen 133, 115 41 Stockholm

Telefon: 08-121 05 900.

E-post: info@jkrs.se